5 کاری که هرگز نباید در TradingView انجام دهید

Tradingview مکانی است که در آن معامله گران، سرمایه گذاران، مربیان و علاقه مندان به بازار می توانند برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و صحبت در مورد بازار با هم ارتباط برقرار کنند. با مشارکت فعال در تعامل و گفتگو با جامعه، می توانید رشد خود را به عنوان یک معامله گر تسریع کنید. با ما هتراه باشید تا 5 کاری که هرگز نباید در TradingView انجام دهید را مورد بررسی قرار دهیم. هیچ راهی برای یادگیری بهتر از غرق شدن در یک محیط آموزشی که شما را در معرض ایده ها و استراتژی های مختلف قرار می دهد وجود ندارد. تریدرها، خرده فروشی با ابزارهای حرفه‌ای، داده‌های بی‌درنگ و ایده های مفیدی که زمانی فقط در دسترس تریدرهای حرفه‌ای بود، قدرت می‌یابند. فقط ببینید چقدر جلو آمده ایم.

استفاده از تریدینگ ویو می‌تواند دانش شما را در مورد بازار ها، روش ها و تکنیک ها افزایش دهد، در حالی که به شما امکان می دهد مهارت های نموداری و معاملاتی خود را کامل کنید. بینش‌های جامعه همچنین می‌تواند به شما در تصمیم گیری سودآور کمک کند. از آن جایی که تجارت مستلزم ریسک است، ما پلتفرمی را ایجاد کردیم که همه چیزهایی را که برای یادگیری مسئولانه و بهبود به عنوان یک معامله گر نیاز دارید، فراهم می کند.

خواندن بیشتر: سفارش ساخت ربات معامله گر 

5 کاری که هرگز نباید در TradingView انجام دهید

متوجه می شویم که علی رغم تلاش و نیت ما، گاهی اوقات همکاران از تریدینگ ویو و محتوای غنی آن به اشتباه استفاده می کنند و کارهای غیر مسئولانه انجام می دهند که به ناچار منجر به انتظارات برآورده نشده، از دست دادن پول و در برخی موارد سختی می شود. ما داستان ها را می دانیم. ما داستان های آنها را شنیده ایم و از اعضایی که این مسائل را تجربه کرده اند دلجویی کرده ایم. جامعه تریدر ها به سرعت در حال رشد است، با بیش از 10 میلیون معامله گر فعال ماهانه و بیش از 1000 عضو جدید روزانه به آنها می پیوندند. در میان آنها تاجران تازه کار هستند. این موضوع به ویژه (البته نه منحصرا) به آنها اختصاص دارد، زیرا با عقل سلیم و هشدار قبلی می توان از برخی اشتباهات جلوگیری کرد. ما بی شرمانه بر ماموریت خود یعنی شفافیت و پاسخگویی می ایستیم، پس در ادامه با سایت چارت گجت همراه باشید.

قبل از ادامه، مهم است که بدانیم TradingView چیست؟ تریدینگ ویو یک سرویس سیگنال نیست و یک بازار برای ارائه دهندگان محتوای مخفی شخص ثالث نیست. TradingView مکانی است که افراد از یکدیگر یاد می گیرند و ما تلاش می کنیم تا هر ایده منتشر شده معنی دار، مفصل، توصیفی و جالب باشد. این هدف اصلی ما به عنوان یک پلت فرم است. انتشار سیگنال های ساده با توضیح کم یا بدون توضیح با ایده کلی سایت در تناقض است. بهتر است چنین نویسندگانی را نادیده بگیرید زیرا احتمالاً می خواهند چیزی به شما بفروشند. هر ایده منتشر شده باید اطلاعات روشنی در مورد روش معاملاتی خاص به شما بدهد و به شما فرصتی بدهد تا آن را بفهمید و از آن بیاموزید. و اکنون، بدون بحث بیشتر، در اینجا 5 کاری که هرگز نباید در TradingView انجام دهید وجود دارد.

۱. در یک دوره آموزشی از اعضای دارای رتبه بالا با این ایده که فوراً شما را سودآور می کند ثبت نام نکنید.

مشارکت کنندگان بر اساس ارزش گذاری جامعه برای مشارکت آنها رتبه بندی می شوند. شهرت آن ها نشان می‌دهد که چقدر تعامل ایجاد می‌کنند و چقدر فعال هستند، اما مشخص نمی‌کند که آیا کسی معامله گر یا مربی خوبی است یا خیر. بنابراین واقعاً به شما بستگی دارد که قبل از شرکت در یک دوره آموزشی دقت لازم را انجام دهید. به مجله عمومی اعضا بروید و از ویژگی بازی ما در مورد 100 ایده آخر استفاده کنید تا ببینید چگونه پیش رفتند. جزئیات دوره را برای مرور و جویا شدن از دانش آموزان قبلی در مورد تجربه آنها درخواست کنید. بدانید که حتی با آموزش مناسب، ماه ها تمرین و فداکاری زیادی طول می کشد تا بتوانید به طور مداوم سودآور باشید و این در صورتی است که در تجارت مهارت دارید. هیچ قرص جادویی وجود ندارد اگر نمی خواهید دوره ای را بررسی کنید و به فکر ثبت نام بدون انجام تحقیقات اولیه هستید، احتمالاً بهتر است ثبت نام نکنید. در مورد آن باهوش باشید، تلاش کنید، و شما باید خوب باشید!

۲. ایده های محبوب را با پول واقعی مبادله نکنید، به انتظار سود آسان.

مهم نیست که یک ایده چقدر لایک دریافت کند، مهم نیست که نویسنده آن چقدر مطمئن ظاهر شود، یا اینکه این شخص چقدر رتبه بالایی داشته باشد، هیچ تضمینی وجود ندارد که ایده طبق برنامه اجرا شود. بنابراین هنگام تلاش برای کپی کردن ایده تجارت شخص دیگری، پول خود را در معرض خطر قرار ندهید، مگر اینکه شخصاً آن را بررسی کرده باشید، آن را درک کرده باشید و با استراتژی شما مطابقت داشته باشد. اگر برای شروع هیچ استراتژی ندارید، هیچ ایده ای برای شما مناسب نخواهد بود و بنابراین نباید پول خود را به خطر بیندازید. چون ریسک بزرگی است. نکته اصلی این است: هرگز نباید به دیدگاه شخص دیگری به عنوان جایگزینی برای تجزیه و تحلیل خودتان قبل از تصمیم گیری واقعی در مورد معاملات تکیه کرد. TradingView یک مخزن ایده بزرگ برای بررسی همتایان دارد که می تواند برای کمک به توسعه و بهبود استراتژی های خود به شما کمک کند. اگر لحظه ای فرصت دارید آنها را بررسی کنید. اما محبوبیت را با قطعیت اشتباه نگیرید. با کپی کردن ایده های رایج، از ریسک کردن پول خودداری کنید، زیرا نویسندگان آنها می توانند آینده را با اطمینان ببینند. ممکن است برنده شوید، اما با گذشت زمان، پول خود را از دست خواهید داد. اکنون این ایده بدی است که باید به هر قیمتی از آن اجتناب کنید.

۳. با هدف دستیابی سریع، سیگنال‌های سریع و کور را در چت درخواست نکنید.

هر روز اعضایی را می‌بینیم که برای چت می آیند و بی صبرانه می‌پرسند: «آیا می توانم GU را بفروشم؟ یا سوالات مشابه برای سازهای دیگر. به محض اینکه کسی پاسخ مثبت بدهد، یک معامله واقعی را باز می کنند. اگر حداقل یک تصویر فوری نموداری را نبینید که بتوانید آن را مرور کنید و با آن موافقت کنید یا رد کنید، از پرسیدن این سوالات چیزی یاد نخواهید گرفت. ندانستن سوابق یا استراتژی پاسخ دهنده به این خطر می افزاید.

۴. از خرید سیگنال یا ربات از اعضا بدون مشاهده سابقه تایید شده خودداری کنید.

TradingView تمام ویژگی‌هایی را دارد که به شما کمک می‌کند تجارت خود را بهبود ببخشید، اما اگر به دلایلی به دنبال خرید سیگنال یا “مشاوران متخصص” از یک عضو هستید: یک سابقه تأیید شده برای یک دوره قابل توجه در حساب پول واقعی بخواهید. در غیر این صورت، سرمایه تجاری خود را در معرض خطر ناشناخته ای قرار می دهید، که می تواند در نهایت قابل توجه باشد و پول زیادی را از دست بدهید. نه تنها برای خرید، بلکه برای وجوه موجود در حساب معاملاتی. وعده‌ها و فروش‌ها جایگزینی برای عملکرد ثابت گذشته نیستند. به یاد داشته باشید، ما هیچ خدماتی را که توسط اعضای خود تبلیغ می‌شود بررسی یا تضمین نمی‌کنیم، اما سایت‌های بررسی آنلاین وجود دارد و همیشه می‌توانید درخواست کنید که به اعضای راضی ارجاع داده شوید و قبل از انجام تعهد با آنها چک کنید.

۵. کورکورانه از نظر دیگران در مورد هر چیزی که به تجارت شما مربوط می شود پیروی نکنید.

بخش شبکه اجتماعی تریدینگ ویو بزرگ است، بنابراین هیچ نظری در بازار یا تجارت وجود ندارد. هر روز می توانید بیش از 12000 پیام چت، 750 ایده، 600 نظر و 500 عکس فوری پیدا کنید که سایر معامله گران نظرات خود را با آنها بیان می کنند. این قطعه اجتماعی درجه یک است، اما خطراتی را برای تریدر های تازه کار به همراه دارد. این خطرات می تواند شامل گرفتن عادت های بد از دیگران، تحت تاثیر قرار گرفتن توسط افکار عمومی و تسلیم شدن در برابر فشار همسالان باشد. همچنین این خطر وجود دارد که کاری را انجام دهید که به آن فکر انتقادی نکرده اید، به طور عینی تحلیل نکرده اید و یا خودتان را ارزیابی نکرده اید. این ریسک‌ها می‌تواند شامل معامله یک حساب پولی قبل از آمادگی، پیروی از “نکات داخلی” یا تصورات مبهم دیگران، معامله بیش از حد به دلیل فراوانی ایده ها، قرار دادن موقعیت‌های بزرگتر از توانایی حساب شما، و تغییر ذهنیت در اواسط معامله باشد. از این خطرات اجتناب کنید وگرنه در نهایت حساب خود و رشد شخصی خود را به عنوان یک تریدر خراب خواهید کرد. آرام باش و اول فکر کن!